Investice do kryptoměny? Nakupte Ethereum!

Kryptoměna, jako je známý Bitcoin, již dávno není pokusem několika programátorů. Bitcoin je nyní uznávané a běžně používané platidlo. Cena bitcoinů i jiných kryptoměn aktuálně letí nahoru! Chcete si vydělat? Investujte už dnes do kryptoměn! Přinášíme podrobný návod!

bitcoin

Co je bitcoin?

O bitcoinu jste jistě již slyšeli. Bitcoin je o virtuální kryptoměna, která je oblíbená tím, že je decentralizovaná. Je a navržena tak, aby ji nikdo nemohl ovlivňovat ani padělat, zabavovat účty nebo způsobit inflaci. Emise bitcoinů je předem známa a platby probíhají za minimální nebo žádné náklady. Více informací o bitcoinech najdete na Wiki.

V současné době je bitcoin uznávanou měnou, za kterou můžete nakupovat na webu i ve vybraných obchodech nebo kavárnách. S bitcoiny se rovněž obchoduje na burze a jsou volně směnitelné za národní měny (USD, EUR nebo koruny).

Chci bitcoiny, jak je získám?

Bitcoin má svoji hodnotu vůči standardním měnám, níže můžete vidět graf vývoje ceny bitcoinu vůči americkému dolaru (USD). 

 

Na přelomu roku 2016/7 překročila cena bitcoiny magických 1 000 USD! Aktuálně (07/2017) se cena bitcoinu pohybuje na 2 600 USD!

Jak můžeme tuto měnu získat?

  • Koupit bitcoiny převodem za peníze - stejně jako ve směnárně
  • Dostat bitcoiny - někdo Ti může bitcoiny poslat, např. za prodej zboží
  • Těžit - ano bitcoiny se dají těžit na speciálních počítačích, které počítají kryptografické algorytmy. Ale vzhledem k vysoké ceně elektřiny se to u nás již nevyplatí.  
  • Vydělat zdarma - cože? Ano, čti dál..

Abychom mohli bitcoiny vlastnit, potřebujeme k tomu adresu. Nebo lépe, bitcoinovou peněženku.

Peněženka

Pokud chcete nakoupit Bitcoin nebo Ethereum, doporučuji peněženku od Coinbase. Tento portál patří mezi největší obchodníky s kryptoměnou a poskytuje také nejlepší ceny - pokud nakoupíte za 100$ a více do stáváte 10$ jako bonus. Nákup je velmi rychlý a bezpečný, můžete použít platební kartu nebo převod z bankovního účtu. Zaregistrujte se do Coinbase už nyní!

Komentáře

Poslal Matthewlax
Наша компания предлагает услуги проката строительного инструмента. Выгодные цены и качественный сервис приятно удивят клиентов. Работаем с частными лицами и организациями.

аренда инструмента прокат инструмента в Перми.

Vložit komentář

Captcha kód
Zveřejněno 2.7.2017